Автор Тема: Мненията ви за ИА БСА  (Прочетена 12647 пъти)

Anonimen1

• Sr. Member
  • Публикации: 287
    • Профил
Re:Мненията ви за ИА БСА
« Отговор #30 -: 22/07/2014, 14:43 »
... както всички знаем от неправителствени организации не се печели, те работят в обществена полза.  :-\ :o ....

Цитат (от неизвестен автор): Който каквото и да ти разправя, ти да си знаеш че става дума за пААри! - така е от древността та до днес... и може би докато съществува хомо-сапиенс ще е така ;) Ето ти един "урок" над който да залегнеш приятелю BUSS (давам ти го без лоши чувства и користни цели в разрез с правилото  ;D ). И в контекста на въпросите ти и гореизложения "урок", всъщност това което трябва да се запиташ е: Кой печели от това, акредитацията на ИА БСА да е съспендната за 6 месеца ? ;) След това идват - Кой?, Кога? и Как? бил отговорен за поредния "съспенс" на който са подложени всички фирми, бодита, лаборатории, органи за контрол и т.н. , които разчитат на български акредитиран орган с европейско признание.
Таралежът е птица упорита... едва след като го изриташ - тогава полита!

BUSS

• Newbie
  • *
  • Публикации: 13
    • Профил
Re:Мненията ви за ИА БСА
« Отговор #31 -: 22/07/2014, 20:48 »
Винаги съм готов да приема уроци, но ще трябва да се постараеш повече. Ясно е, че отговорът на моя въпрос  ЗАЩО е пари, но питането е кой колко даде,  на кого и колко очаква да си върне и от къде. Като се отговори, особено на последното, ще знаем на кого и на какво няма да вярваме в близко бъдеще. за останалото - напълно съм с теб.
Опознах те чрез постовете ти и знаеш ли какво - добре, че си на възраст да помниш немците по тези земи, и добре че аз съм мъж,  нали , иначе щях да те харесам много, почти като процедурата ти за проверка на дрегери  :) само една нещо - защо си толкова фамилиарен с Янева ?- познаваш ли я или показваш лошо отношение по този начин?

Сиана

• Newbie
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил