Автор Тема: технически средства в безопасността на труда за защита  (Прочетена 7055 пъти)

noncho84

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
Трябва ми информация за "Технически средства в безопасността на труда за защита от минимални,максимални температури в индустриалните обекти" . Много ще съм ви благодарен, ако можете да ми помогнете с някаква информация по въпроса.

Anonimen1

• Sr. Member
  • Публикации: 287
    • Профил
Така както ти е зададен "въпроса"... май по-скоро отговор ще получиш в: Pomagalo.com, referati.start.bg , referati.com ... и др. подобни сайтЮве.

Т.е., ако искаш да получиш конкретен (или изобщо някакъв) отговор тук, трябва да си конкретизиращ въпроса. Едва ли някой ще си даде труд да ти развие реферат по темата:
Цитат
"Технически средства в безопасността на труда за защита от минимални,максимални температури в индустриалните обекти"

Успех!
Таралежът е птица упорита... едва след като го изриташ - тогава полита!

noncho84

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
Не ми трябва готова тема.Трябват ми някакви норми за изискване към тези средства,а за въпросните сайтове търсил съм и няма информация за такива технически средства.

iva

• Sr. Member
  • Публикации: 321
    • Профил
Обърни се за помощ към Деяна Илиева - специалист по ЗБУТ - otgovori.info
Анонимен1 е прав - така зададена темата/въпроса е  ???
Технически средства за защита от ..........  ??? индустриални обекти  ??? норми за изискване към тези средства  ???
Или уточни техническите средства, или индустриалните обекти, най-добре и двете.
Така както си го формулирал ми изглежда на тема за разработване на дипломна работа.
« Последна редакция: 07/11/2012, 13:02 от iva »

Anonimen1

• Sr. Member
  • Публикации: 287
    • Профил
Не ми трябва готова тема.Трябват ми някакви норми за изискване към тези средства,а за въпросните сайтове търсил съм и няма информация за такива технически средства.

Явно за норми ставало дума... - ами ето:

Български институт по стандартизация

Техн. комитет Код: TC-50 Лични предпазни средства
Председател: Вержиния Грозданова
Секретар: инж. Любислава Боцова
Телефон: 02/81 74 577
E-mail: Lyubislava.Botsova@bds-bg.org

Линк към всички стандарти на TC-50
(те са доста и ще трябва да поровиш, за да откриеш тези които те интересуват)

По съответните директиви:

89/686/EEC (personal protective equipment),
93/95/EEC - Personal protective equipment (Dir. 89/686/EEC amendment)
96/58/EC - Personal protective equipment (Dir. 89/686/EEC amendment)

Таралежът е птица упорита... едва след като го изриташ - тогава полита!

HOUSE

• Newbie
  • *
  • Публикации: 56
    • Профил
    • Ел. поща
1.
Трябва ми информация за "Технически средства в безопасността на труда за защита от минимални,максимални температури в индустриалните обекти" . Много ще съм ви благодарен, ако можете да ми помогнете с някаква информация по въпроса.
2.
3.
Обърни се за помощ към Деяна Илиева - специалист по ЗБУТ - otgovori.info

Ако,работодателят Ви Четеше,то заплатата Ви трябва да се преведе на г-жа Илиева.
Но,не се ли отнася това и до останалите аспекти на ЗБУТ.
Та,затова в ЗБУТ започнаха дя се въдят знайни и незнайни "експерти"(също като в "ИСОто") .И аз ще ти кажа,че не Илиева,не знайно или незнайно СТМ,А ТИ ПРИЯТЕЛЮ,си човекът,искаш или не искаш. :)Нали затова получаваш възнаграждение ???
За да можеш да формулираш правилно един въпрос,трябва да знаеш по-голямата част от отговора.