Автор Тема: Въпрос относно съвместимост на дейности?  (Прочетена 3202 пъти)

Anonimen1

• Sr. Member
  • Публикации: 287
    • Профил
Питането ми е следното: Възможно ли е един акредитиран (от БСА ;)) ООС от вид "С", който извършва оценяване на съответствието с изискванията на електрически съоръжения, инсталации и ОВК да функционира същевременно и като лицензиран от ДАМТН орган за технически надзор на тези съоръжения (т.е в същия обхват на дейности) ???

Според мен не би следвало да има конфликт между двете, но все пак искам да чуя и още мнения по въпроса...

Благодаря предварително!
Таралежът е птица упорита... едва след като го изриташ - тогава полита!

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
Виж си съобщенията :)

bivsh

• Trusted Users
  • Full Member
  • Публикации: 216
    • Профил
щом имаш акредитация от БСА, другите са длъжни да я признаят. приема се взимното признаване. не съм спец и не съм сигурен в това, което казвам. нека някой друг да потвърди. директно питай БСА.

Seksenov

• Newbie
  • *
  • Публикации: 23
  • (¬ ∀ξ F)S,v = 1 − (∀ξ F)S,v
    • Профил
    • Ел. поща
 Има разлика между двете !

Тази БСА акредитация ще ти върши работа до толкова че процедурата ти в ДАМТН ще е малко по безболезнена!
« Последна редакция: 26/11/2009, 10:35 от Seksenov »
(¬ ∀ξ F)S,v = 1 − (∀ξ F)S,v

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
В приложение 1 на Наредбата за издаване на лицензии за технически надзор не виждам да има ел. съоръжения. Или не чета дето трябва?

Anonimen1

• Sr. Member
  • Публикации: 287
    • Профил
Съжалявам - аз не съм разбрал правилно искането им. Не ставало дума за същия обхват на ООС - а за лиценз за извърване на технонадзор на повдигателни съоръжения. Извинявам се и благодаря за мненията!
Таралежът е птица упорита... едва след като го изриташ - тогава полита!