Автор Тема: конферeнция "качество за по-добър живот" на 20г  (Прочетена 4896 пъти)

bivsh

• Trusted Users
  • Full Member
  • Публикации: 216
    • Профил
ще ходя на конференцията. ако има нещо интересно ще споделя.

anla

• Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
ако можеш всичко сподели ,моля!

bivsh

• Trusted Users
  • Full Member
    • Профил
гилдията се събра. 20г. доста хора. залата беше пълна. много добра организация. много хора отсъстваха, но бизнеса им върви сигурно. много ми хареса началника на кабинета на министъра Трайчо Трайков, която прочете неговото приветствие. много красива жена и с излъчване. дано зоева и проф.тасев намерят път до сърцето на министъра.
лекторите същите. огнян василев и анастас кехайов с най-голямо присъствие. умеят. и един немец, дето говореше на английски. неговата лекция беше хубава, защото говореше за образованието от детска градина до више и квалификации. ново нещо за ...и сертифициране, а неговия човек е орлин николов. той не дойде, анеговата лекция я разказа една жена без слайдове и без става и не можах да я видя, че и кратко говори.
освен това видях стари слайдове, стара информация,която се допълва устно върху слайда.
държавните структури присъстваха и са си на място.
тази конференция спокойно може да се разшири и на нея да се събират всички частни и държавни структури. ако държавните структури изпращат и от регионите, те ще се обучават и запознаят с много хора.
освен това трябва да се привличат и РИОКОЗ идр.
говореше се най-много за качество, останалите стандарти и специалисти от предприятията ги нямаше. ако лъжа, аз не съм разбрал.
много хубава чанта дадоха с материали, част от тях са на диск.
и това е.
ако се сетя още нещо, ще го напиша.

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
Инфо в телеграфен стил - хареса ми.
Специалисти от предприятията - трябва някой да ги командирова :((((

Криси

• Full Member
  • Публикации: 117
    • Профил
    • Ел. поща
Браво на бивш-много добро инфо!

Hristo

• Newbie
  • *
  • Публикации: 65
    • Профил
    • Ел. поща
Здравейте

Моето мнение за конференцията бе друго. Аз за първи път съм присъствах. Разбира се О. Василев и А. Кехайов бяха добри лектори. Но имаше и много нафталин, немощ, както и противопоставяне между стари врагове. Министъра не се появи, нямаше новини, журналисти, фотографи. Кафе паузата показваше криза - Кола и соленки.   Почитните плакети за наградите на Клуб 9000 не ги връчиха (не били издържали качествения контрол на г-жа Зоева). ССКБ награди личности и АЕЦ Козлодуй за това че изпратили най- много служители на обучения при тях.
Пожелавам успех на организаторите. Конференцията бе точно като за 20 -та рутина, малко ново, все едно са погледнали повече назад отколкото напред.
Определено се чувствах не на място.

Поздрави и приятен ден

bivsh

• Trusted Users
  • Full Member
    • Профил
а бе христо, да не сме били на различни конференции.
зоева даде три награди на три фирми, като отличи и персонално служители на тези фирми (поне им прочете имената). кафе паузата беше нормална, с много разговори и запознанства. има хора, които се виждат един път в годината и това е конференцията. не бих казал, че е имало конфликти. водещите искаха да има дискусии и за мен се получиха.
после пак ще пиша

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
Единият колега пише по време на сутрешното кафе, другият - на следобедното, трети ходил на конференцията няма ли?
По мое мнение кафе паузата е най-вече за срещите, както пише bivsh, соленките са подробности.

Anonimen1

• Sr. Member
  • Публикации: 287
    • Профил
Може и да са подробности според Роза... но хич не е за радване че след 20 години "Качество", "Качеството" в БГ я кара на "кола и соленки" все още :'(
Таралежът е птица упорита... едва след като го изриташ - тогава полита!

bivsh

• Trusted Users
  • Full Member
    • Профил
всичко имаше, като храна в изобилие. дори при кафе паузите.организаторите са умни хора. наистина разговорите бяха по-интересни от едно ядене. за мен учудване беше може би наистина, че нямаше журналисти, ами влязох и в сайта на клуб 9000 и там не пише нищо след конференцията. Нека напишат поне, че се е провела. нека в сайта си да се хвалят поне. кой дошъл? кой какво казал? едно са наясно, че старите контакти/връзки са си връзки, ама вече се иска и реклама и самореклама. тия от съюза на специалистите по качество, спонсор им е АЕЦ козлодуй. ми като го закрият аец-а и тях няма да ги има.

Seksenov

• Newbie
  • *
  • Публикации: 23
  • (¬ ∀ξ F)S,v = 1 − (∀ξ F)S,v
    • Профил
    • Ел. поща
Няма значение!  :o

Ако закрият АЕЦ Козлодуй няма нужда от сдружение на фирми със сертификати, но без ток!

(¬ ∀ξ F)S,v = 1 − (∀ξ F)S,v