СИСТЕМИ ЗА УПРАВЛЕНИЕ > Интегрирани системи

Интегрирарна система

(1/4) > >>

zaprqnova:
Здравейте,

Предстои ми разработване на Интегирана система за управление /ISO 9001,ISO 1400, OHSAS/.
Компетенцията ми се свежда до ИСО 9001?
За другите два стандарта имам що годе представа, въпроса ми е:

Как бихте ме посъветвали да подходя, времето ми е оскъдно.
Предполагам, че болшенството ще каже къде си тръгнала, иска курсове, четене и логика,
но все пак разчитам на практици във форума, които биха ми дали насоки за работа.

Благодаря Ви предварително и се надявам все пак някой да пише.........!  :)

Anonimen1:
Я дай първо да уточним какво всъшност ти (ви) трябва:

1. Внедрена интегрирана система за управление по 9к, 14к и 18к? ; или
2. Сертификати за уж интегрирана система по 9к, 14к и 18к - щото ще участваме в един търг, който е след 1 месец и ни искат и такива?

3. С какъв предмет на дейност(и) сте?

и не напоследно място... да разясниш анкетата отгоре че нещо не мога да вдяна смисъла от нея?

velbon:
И да не ти отговори Госпожа Запрянова, хайде нека да импровизираме ...

Анонимен въпрос 1. Що да е внедрена?, какво е това "внедрена" и къде и на кого да е " внедрена"?!
2. Един месец е дълъг срок. От една фирма със същото име го искат за вторник.
3. Строителство и наоколо.

--- Цитат ---но все пак разчитам на практици във форума, които биха ми дали насоки за работа.
--- Край на цитат ---
Такива въпроси обичаше да задава преди година един Европеец, белким изкопчи нещичко. Сега не е той, ама идеята е същата ...

Anonimen1:
aaaa... Да ! - и забравих да попитам г-жа Запрянова в предния си пост:

4 (или май 5-то). Към кого смятате да се обърнете за да ви Сертифицира интегрираната система след като я разработите, стандартизирате, уточните, внедрите, одитирате, кориграте за да я подобрите, прегледате и подготвите за сертификация?

//Ееее - velbon-е ти да не внедри всички системи дето на ТЕБ чакат бре? - че ти остана време и за философски въпроси "Какво било това внедряване?" - ми едно такова е то - като онуй същото - ама по-друго сякаш някак си ;) :P  ;D :P

Marcii:
Господа без ирония моля, че форумът съвсем ще прeсъхне.

Уважаема zaprqnova, за да не се повтаряме - четохте ли написаното в http://q-systems.uni.cc/index.php?topic=418.0 ?
Защото единствено otk си пада по дългите постове, но неговата любима област не са интегрираните системи. Така че или трябва да се задоволите с написаното в горния линк, или да задавате конкретни въпроси по конкретни проблеми. А то при вас  - паднах в морето, но съм взела само един урок по плуване - какво да правя?

Много се чудя дали да не направя един сертификат и да го кача във форума. Така всеки който иска ще си го свали, ще си попълни данните на фирмата и като го пусне на лазарен цветен принтер ще си има дукимент, който всяко кметство ще хареса. Чакам предложения за име на CB-то - да е нещо по така - по-интернешънъл и по-куолити.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия