Автор Тема: Специалист по качеството  (Прочетена 3245 пъти)

Salvador

• Newbie
  • *
  • Публикации: 24
    • Профил
Фирмата, в която работя търси Специалист по качеството.
Наред с основните изисквания за познания в областта на ISO 9001, кандидатът трябва да има известен опит и познания в областта на машиностроенето. Желателно е да има практика в производството.

Фирмата се занимава с производство на индустриално оборудване и конструкции.

Публикувам информация тук, тъй като на интервютата, които провеждам, пристигат хора, които ми искат по 1 500 -2 000 лв. заплата без абсолютно никакво покритие, опита им е от различни сфери и не е приложим при нас.

Аз правя чудеса, те стават реалност!

Seksenov

• Newbie
  • *
  • Публикации: 23
  • (¬ ∀ξ F)S,v = 1 − (∀ξ F)S,v
    • Профил
    • Ел. поща
Re: Специалист по качеството
« Отговор #1 -: 17/03/2009, 16:57 »
Аз съм заинтересован имам опит точно в контрол на качеството при машиностроене и металообработване.
Ще изпратя необходимите документи, но не знам как и къде.

Ако обявата е още валидна можеш да се свържеш с мен на

seksenov@abv.bg

Работил съм по следните проекти:

1. During Production Inspections and control of FGD Duct Installation for IHI and Mitsui / Japan
2. During Production Inspections and control of FGD Duct Installation for Alstom / Norway
3. Control of manufacturing of Grab Unloaders for ENDESA / Spain
4. Final Random Inspections according AQL standards for industrial goods.
5. Review of industrial production and documentation for compliance with EN Standards and EU Directives
6. Inspections for compliance with the buyer requirements, client specification, Letter Of Credit and etc.
7. Experience of PLC programming, production and normative requirements for CNC machines.
8. Quality control and project management experience in building with TBM machines and Industrial construction
9. Good references from all previous employers and clients
(¬ ∀ξ F)S,v = 1 − (∀ξ F)S,v