Автор Тема: Извинете!  (Прочетена 2160 пъти)

naseto

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
    • Ел. поща
Извинете!
« -: 06/11/2008, 15:25 »
Извинете, че започвам нова тема, но имам проблем. Фирмата, в която работя иска да ме изпрати на курс за 9001, 14001 и 18001. Намерили са стандарта 9001, но нямаме останалите стандарти. Ще е удобно ли, ако някои има стандартите в електронен вариант, да ми ги изпрати. Мисля, че за мен ще е по-добре да съм запозната със стандартите предварително. Надявам се, че не е много нахално от моя страна. Моля Ви! ???

expert_1

• Newbie
  • *
  • Публикации: 60
    • Профил
Re: Извинете!
« Отговор #1 -: 06/11/2008, 23:38 »
Здравей naseto,
Май не си падаш читател. Не се сърди, ама ако беше прочела в по-отминалите писания щеше да си наясно, че тези стандарти се купуват (пък може и на курса да ги раздават). Те представляват един чужд труд и техните авторски права са защитени. Така пише навсякъде.

naseto

• Newbie
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: 07/11/2008, 08:41 »
Много Ви благодаря!
Да знам, че се купуват и ще се ги закупим, но ние сме от провинцията. Когато дойда на курса в София ще ги закупя, но просто исках да се запозная с тях предварително.
Още веднъж много Ви благодаря!!

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #3 -: 07/11/2008, 16:39 »
Влизаш в сайта на БИС /www.bds-bg.org/ и си поръчваш / имат специална форма за заявка/, пращат ти проформа фактура, плащаш и ти ги доставят - оригиналната фактура получаваш с доставката.