Автор Тема: НОВА СТРУКТУРА НА ФОРУМА  (Прочетена 24286 пъти)

admin

• Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 54
    • Профил
    • Ел. поща
Re: НОВА СТРУКТУРА НА ФОРУМА
« Отговор #30 -: 04/10/2007, 23:38 »
Админ, тези суб-форуми, каква е целта? За момента само отдалечават търсената информация с едно кликане повече.
Поздрави за свършената работа!
Това са  старите форуми прехвърлени 1 към 1 в новата структура. Ако ти се занимава да разхвърляш отделните теми от тези форуми в новите форуми давай. От мен както съм казвал и преди имаш пълна морална подкрепа  ;D ;D ;D

otk

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 469
    • Профил
« Отговор #31 -: 06/10/2007, 21:12 »
Ами поразхвърлях... тук-там. Отне ми около час, час и половина. Иначе новата структура наследяваше гените на старата.
Какъв морален Администратор си имаме. В днешните преходни времена, когато моралът е дефицит, той го раздава наляво и надясно, без да му мигне окото. ;D

velbon

• Trusted Users
  • Hero Member
  • Публикации: 505
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #32 -: 06/10/2007, 22:10 »

ОТК, виж тези очи, как да му мигне окото?!
Той затова е с тъмни очила ...

Не човек а стомана ...

anla

• Newbie
  • *
  • Публикации: 28
    • Профил
Re:НОВА СТРУКТУРА НА ФОРУМА
« Отговор #33 -: 18/12/2010, 11:33 »
Имам предложение за нов раздел, но незнам към къде да го отнеса. "Видео материали". Още повече, че видео обученията навлизат масово. Може и да има във форума , но поне аз  не видях. Ето един пример : http://www.youtube.com/watch?v=KUxbyQUGSnU&feature=related

otk

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 469
    • Профил
Re:НОВА СТРУКТУРА НА ФОРУМА
« Отговор #34 -: 19/12/2010, 19:20 »
Има раздел "РЕСУРСИ", избираш си подходящ подходящ подраздел, напр. "СТАТИИ, РЪКОВОДСТВА", създаваш тема "Видео ръководства", "Видео материали" или др. и почваш да публикуваш такива в темата.

На този етап не виждам предпоставки, които да налагат създаването на специален раздел.