Автор Тема: Препоръчайте добра служба по трудова медицина  (Прочетена 5905 пъти)

Hristo

• Newbie
  • *
  • Публикации: 65
    • Профил
    • Ел. поща
Интересувам се от служба по трудова медицина с която някои от вас колеги е работил и я препоръчва. Града е Пловдив. Моля напишете име и някакви координати.

iva

• Sr. Member
  • Публикации: 321
    • Профил
Медико ЕООД са добри, но нямат офис в Пловдив

Hristo

• Newbie
  • *
  • Публикации: 65
    • Профил
    • Ел. поща
iva

Мерси

Gery

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
    • Ел. поща
ОДИКО 69 ООД ГР.Пловдив, Фирмата е пловдивска,дано да ти свърши работа.

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
Имам добри впечатления / двугодишни/ от "Медикус -2001" ЕООД, офис - "Трети март" 30, Пловдив, тел/факс: 032/693 485, 0888251912;
д-р Дорина Манахилова - 0888 342 185

Ani

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Тук не е място за самореклама - Медикус-2001 ЕООД
По добре си потърсете СТМ чрез Ваш познат, който е работил с тях  или си съберете оферти от няколко служби и им посетете офисите, за да ги видите и добиете впечетления. Аз така направих и труда си заслужаваше.

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
Защо да е самореклама - нямам нищо общо с тях освен наблюдения на работата им. Колегата искаше координати -Цитат от 3 авг. :"Града е Пловдив. Моля напишете име и някакви координати." - може да си събере оферти и да си прецени сам. Имам и недобри впечатления от Сонел фарма например, които се наложи да сменим / не с въпросната фирма разбира се, а от друг регион. Имам имейл и не съм анонимна.

Deyana Ilieva

• Newbie
  • *
  • Публикации: 21
    • Профил
    • Безопасност и здраве при работа
    • Ел. поща
Тук не е място за самореклама - Медикус-2001 ЕООД
По добре си потърсете СТМ чрез Ваш познат, който е работил с тях  или си съберете оферти от няколко служби и им посетете офисите, за да ги видите и добиете впечетления.

Повдигам темата, тъй като искам да кажа, че винаги когато някой търси СТМ и му бъде препоръчана някоя, започват подозрения за самореклама и става така, че всички малко по малко започват да си мълчат дори да са доволни от своята. Пък и на един му трябва служба, която да му направи всички документи наготово и е доволен от това (пък то е копи-пейст работа, но пък евтина), а на друг му трябва СТМ, от която ще могат и бързо да му помогнат при по-специални и спешни ситуации - всичко зависи от големината на фирмата.
Специално от работата на Медикус 2001 нямам впечатление, но имам от д-р Манахилова и смятам, че е добър специалист по трудова медицина.