Автор Тема: Анкета за правила на форума  (Прочетена 3605 пъти)

Криси

• Full Member
  • Публикации: 117
    • Профил
    • Ел. поща
Съгласни ли сте с тези правила:

Постингите трябва да показват респект към другите потребители. Оскърбленията ще бъдат премахвани. На обсъждане подлежат публикуваните текстове, а не техните автори.

P.S. Ако над 50% от участниците във форума са съгласни, нека ги приемем като основополагащи?

bivsh

• Trusted Users
  • Full Member
  • Публикации: 217
  • Мисли глобално. Действай локално.
    • Профил
Анкета за правила на форума
« Отговор #1 -: 30/07/2007, 20:12 »
най-важното е да бъдем естествени. като се зададе въпрос във форума за дадена консултантска или друга фирма, мненията само положителни ли трябва да бъдат?
колко "поздрави" са получили РИОКОЗ. ако някой техен представител чете???????????
последна дума имат админ и модератори.

velbon

• Trusted Users
  • Hero Member
  • Публикации: 505
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #2 -: 30/07/2007, 21:16 »
Не е нужно да бъдем неестествени за да звучи форумът по-интелигентно.
Не е нужно всички мнения да са положителни.

Бивш, мисля си, че става дума само за стил, а не за налагане на ограничения и цензура. Иначе това би бил края на едно добро начинание. Поне за сега не виждам такава опасност.

Колкото до РИОКОЗ-а, те могат да бъдат щедро псувани и така, че да не се отваря работа на администратори, модератори и други ...

Marcii

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 686
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #3 -: 30/07/2007, 21:29 »
Мисля, че ако някоя фирма или организация  бъде посочена като некоректна, други форумци пък могат и да се изразят в нейна защита.  

Че има корупция в държавния сектор и по-специално във всички ведомства с контролни функции показват и не малко анкети и анализи... Истината трябва ли да се счита за оскърбление. Още повече че се фиксират държавни структури на партии с обръчи от фирми. И нека и колегата от РИОКОЗ или друго подобно ведомство, който чете във форума  да защити позицията си. Нека се изправи и каже: Аз не съм от тях! Ще го адмирираме.

Swetla

• Newbie
  • *
  • Публикации: 5
    • Профил
Re: Анкета за правила на форума
« Отговор #4 -: 29/08/2007, 10:00 »
Правилата са много добри и навременни. Приемам ги изцяло.
otk пак се включи на точното място и в точното време.
Поздрави  и за Marsi като автор на първоначалния правилник.
Относно рекламите - и аз съм на мнение, че не им е мястото в този форум.
Все пак целта е обмяна на опит, а не търговия.
Като споменах обмяна на опит -не само държавните структури са за "благославяне".
Има и колеги - дори от сертифициращи организации, които си присвояват чужд труд и си приписват заслуги.
Но това е друга тема.
Може би трябва да има и тема "Бисери", или нещо подобно, където да се поместват такива като тези с които се е смяла Marsi.
Влизане от различни IP - адреси е нормално да се случи - например аз сега съм на служебнию компютър, но довечера може да вляза от домашния. Тук регистрацията ще покаже че пак съм аз. Но с различни имена, не знам как да се предотврати.