Автор Тема: Предложение към членовете на форума  (Прочетена 3136 пъти)

maxata

• Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • ICQ Messenger - mkolev@tonegan.
    • Профил
Както казах непосредствено след регистрацията си - този форум е страхотно място за професионалисти като нас. Ха... това прозвуча гордо - "професионалисти като нас" т.е. набутах и себе си в това число. Ей голяма работа съм, ама съм малко скромен та... както и да е

Имам обаче едно предложние, което предлагам на обсъждане. Забелязах, че във форума се търси какво ли не - стандарти, формуляри, че няма да се изненадам ако има запитвания и за разработена готова система по качеството В тази връзка ми направи впечатление, че информацията се предава от "ухо на ухо" или по-точно от "e-mail на e-mail" вместо всички ресурси, които се обменят да се качат на някое "ftp". Така ще се уформи база с материали достъпна за всички форумци. Aко някой търси нещо конкретно, първо ще проверява там и ако го открие ще може директно да си го изтегли вместо да моли някой да му го праща на emaila.

Поправете ме ако греша, но поне аз не се натъкнах на подобна база докато разглеждах форума, но може и да съм пропуснал, все пак съм от скоро тук.

Ако наистина съм прав, че инфо се обменя само по emai, то приемам мнения и предложения за това как да организираме нещата или по-точно - какви раздели да има, каква да е организацията на данните а аз ще се заема с техническата работа. Приемам и помощ разбира се

Е това е от мен. Чакам коментари.

Katya

• Hero Member
  • Публикации: 561
    • ICQ Messenger - 36937072
    • Профил
    • Ел. поща
Предложение към членовете на форума
« Отговор #1 -: 30/06/2007, 13:54 »
по тази тема вече имаше доста предложения, просто липсва реализацията им

maxata

• Newbie
  • *
  • Публикации: 6
    • ICQ Messenger - mkolev@tonegan.
    • Профил
« Отговор #2 -: 30/06/2007, 15:46 »
Нека да го направим тогава!

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #3 -: 02/07/2007, 08:01 »
Не си чел достатъчно още. Прочети всички постове и ще научиш доста.