Автор Тема: Търся работа  (Прочетена 5283 пъти)

Salvador

• Newbie
  • *
  • Публикации: 24
    • Профил
Търся работа
« -: 30/06/2004, 14:20 »
Магистър - инженер в областта на управлението на качеството търси работа по специалността си. Имам опит в изграждането, поддържането, внедряването и сертифицирането на системи по качеството, придобит от работата ми като специалист по осигуряване на качеството в Мелексис България и директор по качеството в Дженмарк Аутомейшън България.
Притежавам сертификати за вътрешен одитор на СУК и за упълномощен представител на ръководството, издадени от ТЮФ Академия и допълнителна квалификация "Специалист по техническо законодателство, стандартизация и качество" от ТУ - София.
Моля, изпращайте Вашите предложения на e-mail
el_salvador@abv.bg .
Аз правя чудеса, те стават реалност!

zido

• Newbie
  • *
  • Публикации: 14
    • Профил
Търся работа
« Отговор #1 -: 19/05/2006, 11:45 »
Информацията е интересна. Възможно ли е да получа повече информация за опита Ви в изграждането и внедряването на системи по качеството. Какви са Вашите предпочитания за работа? Моля, пишете на e-mail jotin@abv.bg

Salvador

• Newbie
  • *
    • Профил
Търся работа
« Отговор #2 -: 19/05/2006, 16:00 »
Радвам се, че ти е интересна информацията, но за съжаление е доста стара ...все пак благодаря за проявения интерес

Анонимен

• Гост
Търся работа
« Отговор #3 -: 29/05/2006, 20:20 »
Salvador, мога ли да те попитам кога си завършил магистърската степен в ТУ София, защото мисля, че "Специалист по техническо законодателство, стандартизация и качество" е доста нова квалификация в ТУ или бъркам.

Salvador

• Newbie
  • *
    • Профил
Търся работа
« Отговор #4 -: 06/06/2006, 13:00 »
Става въпрос за допълнителна след дипломна квалификация, иначе в магистърската степен се изучава съответен материал, но само като учебна дисциплина.

Анонимен

• Гост
Търся работа
« Отговор #5 -: 30/07/2006, 15:12 »
Обадете се на 0897911879.