Автор Тема: Референции за консултанти, сертификатори, форуми и др.  (Прочетена 12669 пъти)

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
И що така това "Тийм... " не са ми познати от другаде , а ги чух тук за пръв път.

Katya

• Hero Member
  • Публикации: 561
    • ICQ Messenger - 36937072
    • Профил
    • Ел. поща
О, има ги на много места в същия вариант, затова и старите муцуни ги разпознават.

roza

• Sr. Member
    • Профил
    • Ел. поща
Е, значи има шанс и аз да свикна да ги разпознавам))))))

dimbodi

• Trusted Users
  • Full Member
  • Публикации: 135
    • ICQ Messenger - 273997636
    • Профил
    • Ел. поща
Като консултант към една русенска фирма сме ходили да оправяме бакиите на един консултант от TQM в Бургас. Клиентите бяха много бясни , защото се наложи да си платят двойно за консултацията.
Познавам две много къдърни консултантки от ТУФ Консулт България. Погледнете броя на консултираните фирми от тази фирма. Като броят на консултантите е ограничен и постоянен.
Сега се сещам, че бях чул за една колежка, която е пенсионерка и е работила в 'ДУнарит"Русе, която е много печена и работи за "Тоталните".

roza

• Sr. Member
    • Профил
    • Ел. поща
Като чуя русенска фирма и се сещам за Асен Илиев ))))
Е, ама ТУФ работи много отдавна и консултантите им се отсяха. Сега нямам представа, но едно време те ни консултираха, ама тогава нашия директор не ме попита и се набута с подизп. Щит и сърбина и стана една... Накрая те си взеха парите пък ние сами си свършихме работата, щото имаше много копи-пейст от други браншове и докато включа, че е най-добре да стъпим на стария КСУПК и да си ползваме нашите форми от тяхната документация остана само оформлението на процедурите )))
Та затова и тук някъде бях писала, че зависи от консултанта.

dimbodi

• Trusted Users
  • Full Member
    • Профил
    • Ел. поща
На въпросния г-н Илиев бях служител около 1 г., но после си вдигнах гълъбите. Говоря за две негови служителки , които са вършили цялата работа - Таня Неделчева и Лили Стоева. Безкрайно съм им благодарен за помощта, която сами оказали.

galia3232

• Гост
Абе хора ква е тая фирма "Тийм Консулт"ООД? Доколкото чувам от тук там , управител на фирмата е един малоумник , който не разбира и грам от ISO и виси по цял ден във форумите и се чуди днес с какъв ник да влезе и какъв тъп въпрос да зададе.

iva

• Sr. Member
  • Публикации: 321
    • Профил
Здравей dimbodi, като си бил служител на г-н Илиев какво ще кажеш за асистентката му - също колежка на двете жени, които споменаваш, оная с черната коса?
Поздравявам те, че си вдигнал гълъбите оттам, ако ми отговориш пак ще ти пиша - познавам ги доста добре и после ще ти кажа откъде и как и защо ......

dimbodi

• Trusted Users
  • Full Member
    • Профил
    • Ел. поща
iva Сигурно имаш предвид Силвия. Има си силни и слаби страни. Просто тогава Илиев не можа да ни сработи като екип. Ако го беше направил (да разпределя подходящо задачите според възможностите) щеше да се получи добра работа. Ти в Русе ли си или...

iva

• Sr. Member
  • Публикации: 321
    • Профил
Dimbodi, виж си мейла, изпратих ти писмо

dimbodi

• Trusted Users
  • Full Member
    • Профил
    • Ел. поща
И аз ти писах, радвам се, че се намерихме.