Автор Тема: подобряване формата на форума (иначе форума си е супер)  (Прочетена 3184 пъти)

бивш

• Гост
дойде ми една идея. (между другото е популярна в други сайтове)пример: за или против ИСО 9001 - отговори За;Против: незнам: Друго (до 30символа).
пак като гласуване.
предложенията за гласуване да се дават от участниците във форума
2 идея
може да се направи и къс форум.- до 50 символа
ако въпроса е кога исо 9001 е станал БДС ЕН ИСО ( т.е. български), като му отговорят поне 3-ма участника във форума, значи това е истината. така няма да се пълни настоящия форум много и ще се ползва за дискусии
НЯКОЙ ИСКА ДА МУ СЕ НАПИШЕ ОТГОВОРА НА ЗАДАЧАТА, НА ДРУГ МУ Е ДОСТАТЪЧНО ДА МУ СЕ КАЖЕ САМО ФОРМУЛАТА. НЕ КАЗВАМ НИЩО ЛОШО И ЗА ДВАТА ТИПА ХОРА

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
Интересна типология
Харесват ми идеите  - да гласувам ли , ама къде?
Лека седмица на всички!

Анонимен

• Гост
1. Не искам да ми закриват старите мандри - кефи ме плъховете да са опитали сиренето преди мен. Как иначе ще съм сигурен, че не е опасно солено!

2. Не искам киселото ми мляко да се казва “йогурт”. Току виж кръстили и мобилния телефон - “GSM”

3. След някоя друга година ще ме накарат и лева да си сменя за евро. Какво ще ги правим тогава всички безработни ченчаджии?

4. Що са ми тия мильони за инфраструктура - нали ако ги имат общинарите, ще ми заровят гьола, в който си мия гумите на колата всяка сутрин.

5. Харесва ми, че цените на бензина са еднакви на всички бензиностанции.

6. Кефи ме и че цените на GSM услугите са най-скъпите в Европа.

7. Изобщо конкуренцията е гадно нещо. Добре, че са мутрите да я контролират!

8. Умирам си да се редя на опашка пред английското посолство.

9. А още повече се радвам, като ми откажат виза за 3-дневната ми екскурзия.

10. Харесват си ми мафиотите, дето карат Поршета за по 700 000 €. Иначе, ще трябва да ходя чак до Германия, да видя такива хубави коли.

11. Що ми требе да ми заменят Лепа Брена с Pink, Pussy Cat Dolls или оная там Madona-та?

12. Магистратите ни също ме кефят. Неподкупни и несменяеми! От какъв зор ми е тая реформа в съдебната система.

13. Не ща някакви тъпаци от Запад да ми се точат цяло лято по Черноморието. България за българите!

14. Воленчо трябва да го слушаме - щом казва, че запада е прогнил, не ми трябва да ходя там.

15. Какъв ти Европейски съюз - че аз винаги съм си бил с европейско мислене: турците са гадни, румънците са цигани, гърците са тъпи византийци, сърбите са подли, а македонците… ми че тя даже държавата им е наша!

16. Не искам да ми разбутват националните ценности. Ква е тая еманципация. Кви са тия феминистки. Жените да си знаят мястото - в кухнята!… след като се върнат от работа, разбира се.

17. Не ми трябват евтини авиокомпании, дето ще ми съсипят родния “Балкан” (”България ер”). Кефи ме, да плащам 350€ за полет, дето на запад струва 35 €.

18. Обичам нашите производители да плащат мита и да не могат да си продават продукцията на запад.

19. Кви са тия субсидии от Евросъюза за земеделието? Мен кво ме засягат - аз селянин не смятам да ставам.

20. Не искам да ми контролират банковата система - как иначе ще подобрим рекорда от февруари 1997 от 242% инфлация на месец?

21. Хан Аспарух ми е праотец и съм сигурен, че не това са били мечтите му за бъдещето на нашата скъпа родина. Аз ще съм си българин до край и няма да се продам на някакъв си Евросъюз!

Ако и вие си имате “причини” да не влизаме в Евросъюза - споделете ги! …и изпратете на приятели линк към тези тук - да видим те какво ще кажат.

Георги Петров (VisitDaniela.com)
(Вдъхновен от Кембъла, който иначе е много интелигентен, но от време на време в предаванията си застъпва невероятно глупави тези, подкрепени от невероятно глупави аргументи.)