Автор Тема: Семинарите?  (Прочетена 3405 пъти)

Анонимен

• Гост
Семинарите?
« -: 21/11/2006, 10:54 »
Какво и мнението ви за модулните семинари?

бивш

• Гост
Семинарите?
« Отговор #1 -: 21/11/2006, 11:21 »
стават. ако шефа ти е печен иди на всичките модули. за тебе ще е добре. целта ти трябва да е външен одитор в сферата , която работиш. излизаш отпуска и одитираш други фирми. по-лесно е отколкото консултациите

Анонимен

• Гост
Семинарите?
« Отговор #2 -: 21/11/2006, 11:48 »
Шева ми е доста печен и несъмнено ще отида, а ако реша да одитирам и други фирми и вслучай че шефа подразбере дали няма да ме "изфъшка" от фирмата му?Как мислите?

бивш

• Гост
Семинарите?
« Отговор #3 -: 21/11/2006, 18:22 »
живота е пазар. аз станах много добър. още един курс и щях да стана външен одитор. имах и уважението от шефовете. малкия шеф каза, че ще избягам, щото ще стана много умен.
аз пак избягах. колкото си по-умна толкова по-малко ти ще работиш. пиранидата нека бъде правилна. аз съм имал 14 подчинени вътрешни одитори (съгласно длъжностните им характеристики) . половината одити и доклади съм си ги писал аз. научи се да отхвърляш и да обвиняваш. това, което видиш на одит го напиши 1:1 . прати одита до всички, които ги касае +шефа. трябва да видиш колко си силна. според ситуацията. да не ми напишеш, че си уволнена. ти познаваш ситуацията. ако си почнала да си носиш работа вкъщи. да си донапишеш. за утре да си точна и подготвена. или работиш за слава или за много пари. от това губи цялото ти семейство.
успех

Katya

• Hero Member
  • Публикации: 561
    • ICQ Messenger - 36937072
    • Профил
    • Ел. поща
Семинарите?
« Отговор #4 -: 22/11/2006, 23:34 »
Ей, какво означава "много добър"
Аз отдавна имам тапия за одитор, май според теб "външен одитор"
имама около 100 вътршни одита и поне 30 консултантски, като УПР съм посрещала повече от 20 одита от българи и чуждестранни одитори по 3 стандарта и не бих могла да го кажа, че съм "много добър",
така,че дай малко повечко нфо за квалификацията си
P.S. изкарала съм и доста обучения (от българскии чуждестранни консултанти, била съм УПР, изградила и внедриласъм поне 20 СУК в различни отрасли, продължавам да се обучавам чрез семинари, интернет, клиенти, сертификатори ит.н.)Във форума съм точно затов - можеш да дадеш, но винаги има какво да научиш.

бивш

• Гост
Семинарите?
« Отговор #5 -: 23/11/2006, 06:32 »
zdrawejKatya
napisah go na drugo miasto za kvalifkaciqta. po nachina na ti na izkaz i palnotata na otgovorite si lichi opita ti, dori bez da si pisala che si UPR i drugite raboti. naistina chovek uchi cial jiwot. nikoi ne jivee na stara slava.

Katya

• Hero Member
  • Публикации: 561
    • ICQ Messenger - 36937072
    • Профил
    • Ел. поща
Семинарите?
« Отговор #6 -: 24/11/2006, 00:11 »
Това е просто инфо - наистина съм била и от двете страни, а май и на трите (изпуснах сертификатори и клиенти) на барикадата, но това не е достатъчно. Много съм научила и от този форум (не само), дано да съм била и полезна.

бивш

• Гост
Семинарите?
« Отговор #7 -: 24/11/2006, 01:08 »
Katya
ne te poznawam, no ti zabranqwam wsqkakvi slabosti. mnogo si dobra. ako nesto se e sluchilo, to znachi trqbva da se e sluchilo. ne se obvinqvai.

avvocato

• Trusted Users
  • Full Member
  • Публикации: 149
    • Профил
    • Ел. поща
Семинарите?
« Отговор #8 -: 26/11/2006, 11:21 »
“дано да съм била и полезна”... и си ... и естествено ще бъдеш ..., а на много питащите (като мене и някои други ..., все пак трябва някой да отговаря (колкото и да сме досадни ...)
А проблеми винаги има  ... и се преодоляват.