Автор Тема: Първа радост? :)  (Прочетена 7592 пъти)

Анонимен

• Гост
Първа радост? :)
« -: 06/11/2006, 19:30 »
Здравейте всички.

Искам да попитам - някой да е работил във:
ADS-Consult,
Флаг-Апекс,
СУИС ЕООД,
ТУФ КОНСУЛТ ООД?

Впечатления?

Може и на
mea@dir.bg

Анонимен

• Гост
« Отговор #1 -: 06/11/2006, 19:37 »
Относно АДС Консулт.
Работи се професионално, макар на някой аспекти да не се обръща толкова внимание, колкото е необходимо. Във фирмата работят много интелигентни и способни хора, и опредлено там би се чувствал добре, при положение... че имаш нерви да изтърпиш Управителя на фирмата. Никой не си е тръгнал от фирмата без да има скандали с него. Определено мога да го нарека... невротичен!

Анонимен

• Гост
« Отговор #2 -: 07/11/2006, 09:08 »
имаш нерви да изтърпиш Управителя на фирмата

Определено мога да го нарека... невротичен!

Ангел Сапаревски не е невротичен. Той си пада малко фелфебел от старата школа. За него стандартите са казармени устави. Неговото изискване е молчать, не рассождать!

dimbodi

• Trusted Users
  • Full Member
  • Публикации: 135
    • ICQ Messenger - 273997636
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #3 -: 07/11/2006, 09:57 »
За ТУФ консулт имам много добри впечетления, многа са добри Но да не забравяме , че става въпрос за много хора с различни умения и опит.

Анонимен

• Гост
« Отговор #4 -: 09/11/2006, 10:54 »
За Флаг-Апекс - ако искате просто да имате консултант Да /формално/, но ако искате и да ви е от някаква реална полза Не. "Но да не забравяме , че става въпрос за много хора с различни умения и опит", т.е. може да съм се сблъквал с неподходящите .

Katya

• Hero Member
  • Публикации: 561
    • ICQ Messenger - 36937072
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #5 -: 09/11/2006, 17:22 »
Последното в твърението е вярно - както и повечето софийски фирми работят с доста външни консултанти, обръщали са се и към мен - така че зависи какво ви се падне. Изисквайте референции за конкретния консултант, не за фирмата.

Katya

• Hero Member
  • Публикации: 561
    • ICQ Messenger - 36937072
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #6 -: 09/11/2006, 17:28 »
Анонимен
Работя и за СУИС ООД като външен консултант, имам впечатление и от работата на останалите фирми. Във всички от тях има и много добри специалисти. По-горе казаното важи за всички, ако ви интересува нещо конкретно свържете се с мен на qmd@mail.bg, но отново ще повторя -искайте референции за конкретния консултант, фирмата наистина няма значение.

roza

• Sr. Member
  • Публикации: 370
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #7 -: 29/11/2006, 22:54 »
Не става ясно дали се търси консултант - ако е така Катя е права. А и може да се иска конкретно при договаряне - стига да имаш достатъчно информация. Ако не е късно  - lidi_p@abv.bg

Radka

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
Re:Първа радост? :)
« Отговор #8 -: 09/03/2014, 12:05 »
<i>имаш нерви да изтърпиш Управителя на фирмата</i>

<i>Определено мога да го нарека... невротичен!</i>

Ангел Сапаревски не е невротичен. Той си пада малко фелфебел от старата школа. За него стандартите са казармени устави. Неговото изискване е молчать, не рассождать!

Ангел Сапаревски определено не е за тази работа. Невротичен е меко казано. Той е човек с недоизживяни военни амбиции, като спокойно бих го сравнила с Волен Сидеров. От една приятелка, която до скоро работеше там, разбрах, че дори синът му не е издържал и го е оставил след поредния скандал. Малко след това са си тръгнали и останалите служители до един. Сега Ангел Сапаревски се мъчел сам себе си да командва! Дано му се получи!