Автор Тема: Спешно издирва консултанти и сътрудници по НАССР и ISO 22000!  (Прочетена 25301 пъти)

European

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 89
    • Профил
"ТИЙМ КОНСУЛТ" ООД - гр. София извършва консултантски услуги по изграждане, внедряване, обучение, одитиране, помощ при сертификация и поддържане на Системи за управление ISO, HACCP, OHSAS и други.

Нашата организация непрекъснато издирва хора за консултанти и посредници с образование, натрупани знания и опит в сферата на управлението, качеството, околната среда, безопасността на храните, здравословните и безопасни условия на труд.

Моля да ни изпратите Ваше CV на e-mail: office@team-consult.biz
Юлиан Делчев
Управител
"Тийм Консулт" ООД
www.team-consult.biz

az

• Гост
dano namerite satrudnici razlichni ot tezi koito vie bqhte v IPM
uspeh

European

• Jr. Member
  • **
    • Профил
Консултантите в IPM бяха много кадърни и способни хора и постигнаха не малко успехи, за което им благодаря!

Анонимен

• Гост
hi hi hi
priemi tova za obratna vrazka ot klient

Анонимен

• Гост
kato go 4eta tozi Eu, qvno nivoto mu e pod ekzistencialniq minimum
no ni6to, vaznoto e takiva hora da "konsultirat"

European

• Jr. Member
  • **
    • Профил
Продължаваме да издирваме консултанти по НАССР и ИСО. Условията, които предлагаме са добри.

Анонимен

• Гост
400 лв на месец ?

Анонимен

• Гост
Imam chuvstvoto veche, che ne sam vav foruma Q-SYSTEMS, a v saita na European. A toi ne e  mnogo interesen i polezen, uvi....

European

• Jr. Member
  • **
    • Профил
Нека не се заяждаме, а да гледаме градивно на нещата и да си помагаме, ако разбира се имате желание.

Анонимен

• Гост
400 лв. добри условия ли са?

Katya

• Hero Member
  • Публикации: 561
    • ICQ Messenger - 36937072
    • Профил
    • Ел. поща
Клко плащаш наистина - за 400 лв. можеш да намериш само консултант от твоя тип, който само пита, а не е усвоил поне нулевото ниво на извличане на инфо от всеки конкретен случай. Относно анализ, интерпретация, КД, ПД се обърни към стандартите, които предлагаш на други за документиране и внедряване

European

• Jr. Member
  • **
    • Профил
400 лв.-за начинаещ консултант;
800 лв.-за напреднал;
и над 1000 лв. за опитен;
И понеже ми е много ниско нивото- за това имам вече изградени 40 системи за управление и още толкова доволни клиенти

Katya

• Hero Member
  • Публикации: 561
    • ICQ Messenger - 36937072
    • Профил
    • Ел. поща
eho,
Доволни клиенти или сателитна сертифицираща организация ? Какво ще стане ако, дори и, ти направя одит от 2-ра страна!
За човек, който задава елементарни въпроси, от рода на врати в складово помещение - доволен клиент, може би е равен на одобрен план за НАССР от РИОКОЗ.

Marcii

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 686
    • Профил
    • Ел. поща
Признавам ти European, ти си може би най-добрия търговец на годината. Продаваш НАССР системи виртуозно. Но за нас тук във форума остава съмнението какво точно продаваш.

European

• Jr. Member
  • **
    • Профил
Имате ми координатите, свържете се с мен и готово.