Автор Тема: Спрете ПРОСТАЩИНИТЕ!  (Прочетена 3067 пъти)

AQUA

• Newbie
  • *
  • Публикации: 62
    • Профил
Спрете ПРОСТАЩИНИТЕ!
« -: 10/08/2006, 10:24 »
Здравей admin!

Зарадвах се, когато попаднах на този форум. Защото реших, че тук мога да срещна съмишленици и хора, с които можем взаимно да си помагаме. Форумът е специализиран в определена тематика, а хората които са  ангажирани професионално с това , са хора поне  средно интелигентни. НЕ СЪМ ОЧАКВАЛА ДА ЧЕТА ТАКИВА ВУЛГАРНИ ГЛУПОСТИ, при това написани от АНОНИМЕН! /имам предвид написаното последните дни в тема "Длъжностни характеристики"/.

МОЛЯ ДА НАПРАВИШ НЕЩО ПО ТОЗИ ВЪПРОС! НЕ ДОПУСКАЙ РАЗНИ АНОНИМНИ НИСКОИНТЕЛИГЕНТНИ И БЕЗДЕЙНИ ХОРА ДА ПРОВАЛЯТ НАЧИНАНИЕТО!

Аз лично, ако продължават тези неща, ще напусна форума. Ще си потърся други начини за комуникация с хората, с които имам общи професионални интереси!!!

Разчитам на реакция! И с най-добри чувства!

Анонимен

• Гост
Спрете ПРОСТАЩИНИТЕ!
« Отговор #1 -: 10/08/2006, 12:26 »
Е не се спичай, наистина не е приятно написаното последните дни в тема "Длъжностни характеристики"/., но това не е обичайно за форума, а и го разбирам до известна степен с тези длъжностни характеристики стана доста смешна история.

European

• Jr. Member
  • **
  • Публикации: 89
    • Профил
Спрете ПРОСТАЩИНИТЕ!
« Отговор #2 -: 07/09/2006, 23:54 »
Предлагам да си направим едно събиране-всички, които имаме общи професионални интереси, а защо не и нещо като сдружение (но не като клуб 9000, а на по-млади и можещи специалисти).

otk

• Global Moderator
  • Sr. Member
  • Публикации: 469
    • Профил
Спрете ПРОСТАЩИНИТЕ!
« Отговор #3 -: 08/09/2006, 00:40 »
Ауyy, каква инвазия на eвропейци във форума!
Да не сме влезли в Европата без аз да разбера

А... те не били европейци, а консултанти - български, от София.
Ама като ти чета въпросите... Що излагаш гилдията Европеецо?

Боже, колко мъка има по този свят!

Marcii

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 686
    • Профил
    • Ел. поща
Спрете ПРОСТАЩИНИТЕ!
« Отговор #4 -: 08/09/2006, 10:03 »
Какво имаш пред вид под млади, щото се смятам за млада, пък членувам и в клуб 9000. Годините нямат занчение, обаче рутината е от значение...
Обаче членувам и в БАКУК... Ти нова такава организация ли предлагаш. Колко още такива организации са необходими?

elist_k

• Newbie
  • *
  • Публикации: 48
    • ICQ Messenger - 245153154
    • Профил
    • Ел. поща
Спрете ПРОСТАЩИНИТЕ!
« Отговор #5 -: 08/09/2006, 15:40 »
European
По въпроса за събирането ми е интересно под каква форма го виждаш.
Ако имаш някякви идеи можеш да ги споделиш на elist_k@yahoo.com