Автор Тема: СИСТЕМА ЗА САМОКОНТРОЛ НА ХРАНИТЕ  (Прочетена 62002 пъти)

Анонимен

• Гост
Re:СИСТЕМА ЗА САМОКОНТРОЛ НА ХРАНИТЕ
« Отговор #45 -: 17/02/2006, 16:04 »
do cveti_nz. ako iaka6 ima gotova sistema za magazin 150 leva moje da se vidim i i da ti q dam. ako iska6 zvani na 0887847025

Joana

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #46 -: 18/11/2010, 19:37 »
Моля, някой ако има пример как се попълва "Система за самоконтрол" да ми го изпрати на e-mail : anni_93@abv.bg . Благодаря предварително

Tashek

• Full Member
  • Публикации: 102
    • Профил
« Отговор #47 -: 02/12/2010, 23:53 »
Моля, някой ако има пример как се попълва "Система за самоконтрол" да ми го изпрати на e-mail : anni_93@abv.bg . Благодаря предварително

:)

ddimitrova

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #48 -: 12/12/2010, 00:14 »
edit otk: Изтрито, поради нарушаване на т.3.13 от правила 03/09.12.09
« Последна редакция: 12/12/2010, 11:41 от otk »

VladkoM

• Newbie
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #49 -: 17/02/2011, 20:04 »
Искам да попитам дали някой ще бъде така добър да ми ослужи със система за самоконтрол на храните за магазин за Алкохол, цигари, захарни пакетирани изделия.
Благодаря предварително.

edit otk: Слята тема
« Последна редакция: 20/02/2011, 11:48 от otk »

sana

• Newbie
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #50 -: 16/08/2012, 15:51 »
.........

edit otk: Изтрито, поради нарушаване на т.3.13 от правила 03/09.12.09
« Последна редакция: 30/08/2012, 22:08 от otk »

yanali

• Newbie
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #51 -: 17/08/2012, 16:30 »
Не зная дали поста е за този раздел на форума, но отскоро ме вълнуват 2 въпроса и въпреки многото четене, не можах да намеря конкретни отговори. В момента търся помещение за продажба на закуски, които ще се пекат на място, както и приготвяне на хамбургери и тостове. Не можах да открия колко на брой мивки се считат за достатъчни в моя случай.

Другият ми въпрос е за разположението на входа на тоалетната. Виждала съм много павилиончета, където входа си гледа навътре към помещението (то няма и друг начин предвид квадратурата им), чудя се те как вземат разрешение. Иначе като чета излиза, че не трябва да е така. Ако се сложи параван/някаква преграда, ще го одобрят ли? Задължително ли е вътре да има малка мивка или не?

Ако някой може да ми помогне с отговорите на тези въпроси, ще Ви бъда много благодарна.

stella

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #52 -: 06/09/2012, 13:05 »
Не зная дали поста е за този раздел на форума, но отскоро ме вълнуват 2 въпроса и въпреки многото четене, не можах да намеря конкретни отговори. В момента търся помещение за продажба на закуски, които ще се пекат на място, както и приготвяне на хамбургери и тостове. Не можах да открия колко на брой мивки се считат за достатъчни в моя случай.

Другият ми въпрос е за разположението на входа на тоалетната. Виждала съм много павилиончета, където входа си гледа навътре към помещението (то няма и друг начин предвид квадратурата им), чудя се те как вземат разрешение. Иначе като чета излиза, че не трябва да е така. Ако се сложи параван/някаква преграда, ще го одобрят ли? Задължително ли е вътре да има малка мивка или не?

Ако някой може да ми помогне с отговорите на тези въпроси, ще Ви бъда много благодарна.

Ще се опитам да помогна.
1. Ако закуските се доставят в тави за многократна употреба - трябва голяма мивка за измиване на транспортна посуда-тавите , за да се връщат чисти. Иначе за самите закуски е нужна само мивка за измиване на ръцете на персонала.
2. За хамбургерите и тостовете е друго. Има ли скара? ако не, има предполагам пресни зеленчуци- тогава мивка(първа) за обработка на зеленчуци. Останалото е полуфабрикати готови за консумация - съответно нямат нужда от мивка.И същата мивка (втора)за ръце на персонал и в нея може и кухненска посуда-ножове, дъски, купи и др.
3. За вратата и мивката в тоалета-по договорка с инспектора. Ако не му харесва сложете параван и използвайте преддверието за битов кът,който се изисква по закон.
Това е от мен.

Aquila

• Newbie
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #53 -: 23/02/2013, 18:39 »
Здравейте,

Търся Система за самоконтрол на зоомагазин.

Благодаря предварително.

bobsi131

• Newbie
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #54 -: 06/11/2013, 15:35 »
Здравейте,

Търся Система за самоконтрол на зоомагазин.

Благодаря предварително,емаil-a ми е:bobi.kop4eva@abv.bg
« Последна редакция: 06/11/2013, 17:10 от bobsi131 »

kaliiiiii1

• Newbie
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #55 -: 22/06/2015, 13:21 »
Здравейте трябва ми пример за система самоконтрол за магазин плодове и зеленчуци ,ако някой може да помогне благодаря предварително

Marcii

• Global Moderator
  • Hero Member
  • Публикации: 686
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #56 -: 27/06/2015, 17:00 »
Здравейте,
вероятно, няма да намерите отговор на въпроса си в нашия форум. Общността на форума винаги е приветствала търсенето на решения в областта на качеството и безопасността на храните, но не и търсенето на готови решения. Мисля, че във facebook има такава група за предлагане на HACCP и Система за самоконтрол, може би там ще намерите нещо. Има сайтове, които предлагат шаблони на системи на цената на SMS. Пожелавам ви успех.
« Последна редакция: 27/06/2015, 17:05 от Marcii »

mariq

• Newbie
  • *
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #57 -: 11/08/2015, 19:50 »
Здравейте,моля Ви ако Ви е удобно да ми помогнете в написването на Доклад за проведен вътрешен одит на хранителен обект
Това е моят е-мейл. sladkoto_zai4e12@abv.bg
Благодаря, Ви предварително за отделеното време.Приятна вечер