Автор Тема: СИСТЕМА ЗА САМОКОНТРОЛ НА ХРАНИТЕ  (Прочетена 61157 пъти)

tarpanova

• Newbie
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
СИСТЕМА ЗА САМОКОНТРОЛ НА ХРАНИТЕ

Анонимен

• Гост
Re:СИСТЕМА ЗА САМОКОНТРОЛ НА ХРАНИТЕ
« Отговор #1 -: 21/03/2004, 19:24 »
Анонимен
аз искам да си купя такава система
имам цех за закуски
e-mail : plamen_georgiev@variant6.bg

Веско

• Гост
« Отговор #2 -: 23/03/2004, 19:02 »
Мали, че то да не е баничка. Ако не ме хване мързела ще кача някъде един образец. Само че след това трябва да си го пренапишеш (да ти го пренапишат) съобразно дейността - производство на банички или там каквото правиш.

elis

• Гост
« Отговор #3 -: 26/03/2004, 10:42 »
Веско
  можеш ли да ми пратиш по mail образец и на мен   имам магазинче за хранит.стоки
Предварително благодаря
Елена

elis

• Гост
« Отговор #4 -: 26/03/2004, 10:43 »
Веско
  можеш ли да ми пратиш по mail образец и на мен   имам магазинче за хранит.стоки
Предварително благодаря
Елена

elis

• Гост
« Отговор #5 -: 26/03/2004, 10:44 »
Веско
 elis_rz@hotmail.com

Още веднъж предварително благодаря
Елена

Oran Gutan

• Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
    • http://www.oran-gutan.com/
« Отговор #6 -: 27/03/2004, 14:20 »
Ето примера който обещах. Който желае може да си свали примера от тук http://www.oran-gutan.com/media/1/20040327-samokontrolPrimer.doc
Администраторът на форума ако смята за удачно може да го качи на този сайт, защото аз не гарантирам че няма да го махна по някое време. Все пак не е логично някой да очаква да го пращам на нечий мейл или че ще пиша нечия система за самоконтрол. Надявам се този пример да служи като ориентир на тези които смятат да си я пишат сами. Успех!

admin

• Administrator
  • Newbie
  • Публикации: 54
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #7 -: 27/03/2004, 14:42 »
Документите са качени на адрес
http://www.q-systems.uni.cc/index.php?action=vthread&forum=6&topic=26
Благодаря на Oran Gutan
за проявената активност.

Анонимен

• Гост
« Отговор #8 -: 29/03/2004, 10:20 »
Oran Gutan, много благодаря.

андо

• Гост
« Отговор #9 -: 03/04/2004, 23:08 »
системата за самоконтрол не е пълна.Магат да се добавят още много неща.Само един пример ще ви дам-система за самоконтрол на магазин представлява около 60 страници.И една забележка-кухненска посуда в заведения за общественно хранене не се дезинфекцира,тя само се измива

Oran Gutan

• Newbie
  • *
  • Публикации: 9
    • Профил
    • http://www.oran-gutan.com/
« Отговор #10 -: 04/04/2004, 12:37 »
андо, сигурен съм че ако изпратиш на admin системата ти от 60 страници, той с радост ще я сложи за даунлоуд наместо тази (или заедно с тази, хем ще има нещо написано за магазин). Всеки може да си прочете и Указанията и да си преценява дали примерчето му върши работа или не. На брат ми това му свърши работа, без да е давал рушвети, без познати и без да черпи проверяващите, които между другото го бяха помолили, ако може да си я снимат като образец (така че поне в София, има две проверяващи които гледат на това непълно нещо като образец).

андо

• Гост
« Отговор #11 -: 05/04/2004, 21:30 »
Ако аз Ви дам системата от 60 листа сигурно ХЕИ-София ще трябва до си я сложат в рамка,а тази на брат ти ще бледнее вече.А колкото до това да я дам за бог да прости,нема да стане, стига толкоз добрини,хората пари трошат от това нещо.Най-лошото от цялата работа е ,че дори и да си прочетат указанията пак нищо не се разбира какво трябва да се пише.Радвам се за Вас ,че в София по лесно стават нещата,да му мислим нии тука в провинцията как ни разнищват нашите инспекции.

marri6ka

• Newbie
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
    • Ел. поща
« Отговор #12 -: 22/04/2004, 08:14 »
Ne 4e ne6to ama ako moje i na mene edna bani4ka ot 60 stranici. Blagodaria predvaritelno.

милена

• Гост
« Отговор #13 -: 30/04/2004, 10:26 »
Здравей те, моля Ви ако Ви е удобно да ми помогните в написването на такава система.Аз имам кафе, в което продавам хамбурери и пържени картофки.
Оставям Ви е-майла си. millisa@abv.bg ili millisa@all.bg
Благодаря Ви предеарително
Приятен ден
Милена Милкиова

Анонимен

• Гост
« Отговор #14 -: 18/05/2004, 22:35 »
mila...edno "kafe" koeto predlaga hamburgeri i pyrjeni kartofki trudno 6te se regestrira.Ne zane6 li kakyv ti e razre6eniq asortiment?!