Автор Тема: еталон метър и плоскопаралелни краищни мерки  (Прочетена 4838 пъти)

DMode

• Newbie
  • *
  • Публикации: 45
    • Профил
Здравейте, трябва да закупим за нуждите на нашата фирма: еталон метър и плоскопаралелни краищни мерки. Казаха ми, че завод в Благоевград предлагал еталон метър, но не открих нищо в интернет.
Някой може ли да ми каже от къде да ги закупим и възможно ли е да се закупят плоскопарални краищни мерки, за които да не се налага допълнително да се проверяват от ДАМТН /т.е. да се купуват със съответния сертификат/?
Благодаря ви.

Анонимен

• Гост
Za poluchavaneto na takava tochna informacia moje da se oburnete kum BIM bulgarski instityt po metrologia Bivshoto NCM - nacionalen centyr po metrologia Sektor Izmervane na duljini i ugli

Sne-h

• Гост
Преди време и аз търсих плоскопаралелни крайчни мерки. Имах предварителни разговори с  ЗИУ благоевград. До колкото си спомням имаха, но ние не взехме, защото се оказаха скъпи за фирмата ни и не беше опрвдано да ги купуваме.
От Благоевград съм поръчвала измервателни метъри. Стандартно ги предлагат разграфени на 10мм.
Изработиха ни по поръчка с разгарфяване на 1мм.
Вярно получихме ги със сертификат за качество.
Мисля, че той не ти е достатъчен за да ги определиш като еталонни.
необходимо е да бъдат калибрирани от оторизирана лаборатория, да имаш необходимата инструкция за съхраняване на еталони и чак тогава да ги определиш като такива.
изпраштам ти Е-Mail им ziiu@abv.bg
Много са коректни. С тях е удоволствие да се работи

DMode

• Newbie
  • *
  • Публикации: 45
    • Профил
Е това е отговор  благодаря ти.